Відпочинок в Східниці 2018: запрошуємо на оздоровлення

Східниця - це прекрасне карпатське селище, що славиться унікальним кліматом, цілющим повітрям та мальовничою природою. Тут можна не лише відпочити тілом і душею, але й відновити фізичні сили, укріпити здоров'я.

Східниця на сьогодні - одне з найбльш відвідуваних місць: сюди приїжджають не лише українці, а й закордонні гості. Курорт з усіх боків оточений горами, за що дістав назву "Українська Швейцарія". 

Східниця відома як бальнеологічний курорт, адже тут знаходяться джерела з лікувальною водою "Нафтуся". Про цілющі властивості та користь цієї води знають не тільки в Україні, але й за її межами. Адже аналогів воді "Нафтуся" в Європі не існує. А її в Східниці аж 4 види - з різними мікроелементами і мінералами.

Джерела "Нафтуся" є унікальними за своїм хімічним складом. Ця мінеральна вода допомагає при проблемах серцево-судинної, сечостатевої та нервової системи, а також шлунково-кишечного тракту.

Джерела з цілющою водою знаходяться неподалік від готелю "Фавар Карпати", тому нашим гостям дуже зручно до них дістатися.

Найближче до готелю розташовані джерела № 1, № 8, №9, № 10 та № 15. Джерело № 1 слабомінералізоване та має гідрокарбонат-натрієво-кальцієвий склад, який сприяє очищенню організму від дрібних каменів та піску з нирок. Джерело рекомендують відвідати людям з сечокам’яними хворобами, хронічними пієлоциститами та для лікування проблем з жовчовидільною системою.

Джерело № 8, 9, 10 (бювет). Тут Ви знайдете гідрокарбонатно-кальцієві води, які рекомендують для фільтрації нирок. Також вода з цього джерела буде корисною для тих, хто страждає захворюваннями печінки, жовчних та сечовивідних шляхів. 

Джерело № 15 має високий вміст заліза, марганцю та вуглекислоти. Рекомендується при захворюваннях шлунка при пониженій кислотності, при анемії, після кровотеч.

 У нас ви знайдете все необхідне для комфортного проживання. Номери "Фавар Карпати" укомплектовані якісними меблями та мають усі зручності (цілодобово гаряча і холодна вода, Wi-Fi, тераси тощо), для гостей є безкоштовна автостоянка. Надаємо у користування мангали і садові меблі, можна взяти в оренду велосипед.

Окрім оздоровлення мінеральними водами, ви можете укріпити організм прогулянками мальовничими карпатськими стежками, адже повітря Східниці справді цілюще.

Східниця має унікальний клімат - він дуже м'який, тут комфортно у будь-яку пору року. Приїжджайте сюди у зручний для вас час - вам точно сподобається!

Ще у селищі є багато культурних та розважальних закладів, де можна провести своє дозвілля - музеї, ресторани, кафе, сауни та багато іншого. Тут знаходиться гарний парк імені Святого Пантелеймона Цілителя.

У Східниці є музей відомого українського дослідника - Омеляна Олександровича Стоцького, який вважається першовідкривачем Східницького родовища мінеральних вод. Тут можна побачити особисті речі дослідника, документи та фотографії. Також тут встановлений його пам’ятник. Стоцький відкрив 38 джерел, які нині є окрасою та гордістю України.

Бальнеологічний курорт Східниця  має вигідне географічне положення - до Трускавця 15 км, до Львова - 111 км. Також неподалік є гірськолижний курорт Борислав. Доїхати до нас легко і зручно.

Обирайте відпочинок в Східниці 2018 - вас чекає апарт-готель "Фавар-Карпати". За доступну ціну ви можете зняти комфортні апартаменти і отримати безліч переваг. 

Завітайте в Східницю - обирайте готель "Фавар Карпати"!